.. Összetett kereső

.. Közösség

.. Utolsó kommentek

2013. 07. 2. - apuska
Kocsmalátogatási rekord!

Sikerült, megcsináltuk! 2013. június 29-30-án Budapesten, az ún. Non-stop Sörmaraton során 24 óra alatt 281 vendéglátóhelyen söröztünk megadott szabályok alapján, vagyis megdöntöttünk egy kétéves Guinness-rekordot.

Olvass tovább >>>

 

Neked plusz egy kattintás, nekünk a függetlenség. A kocsma.blog.hu saját domain-re költözik. És mindjárt kétfelé, témától függően. A friss tartalmak a legnépszerűbb régiekkel karöltve - mint ez - a továbbiakban itt:

https://kocsmablog.hu/

https://alkoholinfo.hu/

Kövesd Facebook-on és Instagramon a Kocsmablogot, és ha úgy van: Mutass egy kocsmát!

A bejegyzés trackback címe:

https://kocsma.blog.hu/api/trackback/id/tr765386555

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

BKV reszelő 2013.07.03. 05:45:27

Na, ehhez ért a magyarság...és nem értik, hogy miért nem kapnak ezért fizetést...

v2peti 2013.07.03. 10:54:04

Azért ez hihetetlen, hogy éjjel 2 és reggel 6 között egymáshoz ennyire közel ennyi kocsma is nyitva van. (DISCO-ból még nem lenne ekkora csoda.) Vagy volt olyan hely, ahol a ti kedvetekért hosszabbítottak?

apuska · http://kocsma.blog.hu 2013.07.04. 14:22:42

Éjjel 2 és reggel 8 között pont nem mentünk egy métert sem (reggel 8-kor indultunk, és az idő múlását onnantól számoltuk), bár hajnali 3-4-ig még sok lehetőségünk lett volna. De majd legközelebb! ;)
süti beállítások módosítása