![]() |
![]() |
Helyszín: Bp., Palotanegyed Látogatás: 2011. október 4. 17:00-17:50 |
> Az október 6-9. között a budapesti Palotanegyed legszebb terein megrendezett második Főzdefeszten 20 magyar sörfőzde 77 féle söre mutatkozik be. Rövid interjút készítettünk a sörbringán a főszervezővel, melyből az is kiderült, hogy fel akarják rázni félálmából a lágersörökön nevelkedett fogyasztót, s hogy rossz idő esetén is zavartalanul zajlik majd a sörkóstolás a vendéglátóegységek belső helyein!
Olvass tovább >>>
Neked plusz egy kattintás, nekünk a függetlenség. A kocsma.blog.hu saját domain-re költözik. És mindjárt kétfelé, témától függően. A friss tartalmak a legnépszerűbb régiekkel karöltve - mint ez - a továbbiakban itt:
https://kocsmablog.hu/
https://alkoholinfo.hu/
Kövesd Facebook-on és Instagramon a Kocsmablogot, és ha úgy van: Mutass egy kocsmát!
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
TonyCaviar 2012.02.20. 09:05:54
www.facebook.com/events/235374079885320/
.. Utolsó kommentek